om oss

JS Artist AS ble etablert i 2002, og har siden vært en av premissleverandørene blant de norske agentbyråene innenfor konserter i Norge.

Fra våre kontorer i Teatergata 1 i Oslo er vi involvert i konserter med hovedsakelig norske og skandinaviske artister eksklusivt i det norske livemarkedet.
Fra vår egen stall og gjennom våre samarbeidspartnere formidler vi norske og skandinaviske artister, samt en del internasjonale. Oppdragene spenner fra store festivaler, turneer og konsertproduksjoner, til helt enkle soloopptredener og lukkede events.

 

Prosjektledere/Booking/Management:

Daglig leder/agent/manager:

Jan Roger Andreassen
+47 92031145
jr@artist.no  

 

Senior agent/manager:

Jan Sollien
+47 91558666 
jan@artist.no

 

Agent/manager:

Espen Siewert

+47 909 93 074

espen@artist.no

 

Agent/manager:

Lars Leinebø

+47 98830937

lars@artist.no

 

Prosjektkoordinatorer/Promo:


Gry-Vibeke Lundby Arntzen
+47 92087022
gry@artist.no

 

Hedda Hegna
+47 41519652
hedda@artist.no

 

Guri Torp
+47 40840459
guri@artist.no

 

Økonomi/Faktura:
Vibeke Andresen
+47 951 49 539
vibeke@artist.no

  

 

 

 

Notiser



botbodyblackshadow